تمرين

سایت کربلایی حسن توزی بندر گناوه

تمرين مهم ترين فصل مداحي تمرين است زيرا بر تجربه مي افزايد و تجربه باعث کاهش اشتباهات و پيشرفت در هر زمينه اي مي شود . مبتدي به هيچ وجه نبايد تمرينات خود را قطع کند. اولين و بهترين تمرين براي شخص مبتد

تمرين

نویسنده ی این مطلب: سایت کربلایی حسن توزی
تاریخ ارسال مطلب: شنبه 25 شهریور 1396
مطلب در موضوعاتآموزش مداحی ، شروع مداحی ،
تمرين

تمرين
مهم ترين فصل مداحي تمرين است زيرا بر تجربه مي افزايد و تجربه باعث کاهش اشتباهات و پيشرفت در هر زمينه اي مي شود . مبتدي به هيچ وجه نبايد تمرينات خود را قطع کند. اولين و بهترين تمرين براي شخص مبتدي ، شرکت در مجالس مذهبي است زيرا اولا از فيض معنوي آن براي صفا پيدا کردن روح بهره مند مي شود ، ثانيا با فنون مجلس داري آشنا شده و ثالثا  خود را در مجلس محک مي زند و پيشرفت ها و عقب ماندگي هاي خود را در خوانندگي به چشم خود مي بيند تا بعدا بيشتر روي آنها کار کند .
به عنوان مثال کسي که مي خواهد خواندن واحد را ياد بگيرد بايد خودش هم ايستاده و با نوحه واحد مداح ديگر سينه زده باشد تا به قول معروف چم و خم کار ، خوب دستش بيايد . يک مداح نو آموز براي بهتر اجرا کردن برنامه خود ، بايد در مجالس بزرگتر شرکت کند و بر اندوخته هاي خود بيافزايد و بداند که يک مداح خوب ، در ابتدا يک مستمع خوب بوده است که حالا به اين خوبي مستمع خود را مي شناسد و مي تواند روي او کار کند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش